Czy potrzebuję obroży elektrycznej do szkolenia psów?

ec635781

mopsa w obroży elektrycznej

Czy potrzebuję obroży elektrycznej do szkolenia psów i czy mogę się bez niej obejść? Nie będę cię torturował i powiem od razu, że wszelkie problemy w zachowaniu można rozwiązać bez użycia elektrycznego kołnierza. . Co więcej, wykorzystanie energii elektrycznej w treningu jest nie tylko szkodliwe dla zdrowia psa, ale absolutnie nieefektywne .

Dzięki elektrycznemu kołnierzowi pies otrzyma inne problemy, które będą musiały zostać rozwiązane przez długi czas. Mimowolne oddawanie moczu, niechciana agresja i stan ciągłego stresu są początkiem listy. Nie będziemy mówić o szkodliwości elektryczności dla edukacji i szkoleń, po prostu potraktuj to jako fakt. W ten sposób oszczędzamy pieniądze i przybliżamy wynik, co osiągniemy w stary, dziadkowie.

Jak rozwiązać problemy zachowań bez elektrycznego kołnierza? Ponieważ pisanie o rozwiązaniu wszystkich problemów w jednym artykule jest zbyt duże, skorzystaj z linków umieszczonych w treści artykułu.

  1. . Zbieranie żywności z podłogi . Jak odstresować psa, aby odebrać jedzenie na ulicy bez elektrosheometru? W rzeczywistości prąd nie jest do tego potrzebny.
  2. ? Jak zniechęcić psa do szczekania ? Aby pies przestał szczekać i rozpraszać właścicieli, trzeba bardzo dobrze pracować i wkładać wiele wysiłku. Nie myśl, że obroża elektryczna pozwoli Ci zaoszczędzić czas. Wręcz przeciwnie, stworzone problemy będą musiały zostać rozwiązane poprzez zainwestowanie niesamowitych wysiłków.
  3. . Pies nie pasuje po rozmowie . Niektórym udaje się nauczyć psa zbliżać się do polecenia "mi" przy pomocy prądu elektrycznego. Nie będziemy omawiać tej metody nauczania, lepiej jest przeczytać, jak nauczyć psa polecenia "dla mnie" . Dzięki delikatności i pochwałom pies zacznie biec w 100% przypadków.
  4. ? Jak usunąć agresję u ludzi i zwierząt ? Rozwiąż każdą agresję psa, jaką potrafisz. Dla zwierząt lub ludzi, pies będzie traktowany dobrze, jeśli jego właściciel nalega na to. Elektroshock jest całkowicie niepotrzebny!
  5. . Jak nauczyć psa, aby nie przyjmował jedzenia od nieznajomych . Aby to zrobić, nie potrzebna jest też energia elektryczna. Ale asystent jest przydatny. Pamiętaj, aby pracować nad ablacją przyjmowania nieznajomych.
  6. . Jak odzwyczaić psa skomleć . Czaszka jest również rozwiązywana popularnymi metodami. Prąd wkrótce doprowadzi psa do stanu stresu, zastraszenia.


Powtarzam, że bez prądu można bez problemu wychowywać i kształcić psa. O rozwiązaniu innych problemów zachowania przeczytaj artykuł o korekcji zachowania . Przy pomocy narzędzi ręcznych można osiągnąć znacznie więcej, ponieważ trening psa został wymyślony nie wczoraj, ale znacznie wcześniej przed pojawieniem się energii elektrycznej w ogóle.

To wszystko. Spójrz na poniższy film i zrozumiesz, co czują psy, kiedy używają prądu.Główne menu: Szczeniak dla rodziców Szkolenie Jak odzwyczaić psa ...
Odżywianie, zdrowie i opieka Pies hoduje o skałach
 | Poland
dog.account-outlook.com - Trening psów, © 2017 - Wszelkie prawa zastrzeżone • Podczas kopiowania materiałów wymagany jest aktywny link do strony http://dog.account-outlook.com.